Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: List
pt: Lista

en: Action
pt: Ação

en: Add
pt: Adicionar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Relative
pt: Relativo

en: Absolute
pt: Absoluto

en: Remove selected
pt: Apagar selecionado(s)
