Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Action
sv: Åtgärd

en: Add
sv: Lägg till

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Relative
sv: Relativt

en: Absolute
sv: Fast

en: Remove selected
sv: Tag bort valda
