Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Add
ast: Amestar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
