Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Action
be: Дзеянне

en: Add
be: Дадаць

en: Configuration
be: Налады

en: Workflow
be: Плын працы

en: Relative
be: Адносны
