Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Action
hu: Művelet

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Relative
hu: Relatív

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Remove selected
hu: Kijelöltek eltávolítása
