Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Action
jv: Aksi

en: Add
jv: Tambah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Workflow
jv: Alur kerja
