Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
