Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Add
lv: Pievienot

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Absolute
lv: Noteikts
