Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Action
mr: कृती

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Configuration
mr: संरूपण
