Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Action
ne: कारवाही

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
