Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Action
ps: چار

en: Add
ps: زیاتول

en: Configuration
ps: سازول
