Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Action
tr: Eylem

en: Add
tr: Ekle

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Relative
tr: Göreceli

en: Remove selected
tr: Seçileni kaldır
