Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Add
ug: قوشۇش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى
