Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: List
vi: Danh sách

en: Action
vi: Thao tác

en: Add
vi: Thêm

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Relative
vi: Liên quan

en: Absolute
vi: Tuyệt đối
