Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Action
af: Aksie

en: Add
af: Voeg by

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Workflow
af: Werksvloei
