Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Relative
cy: Cymharol
