Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Action
et: Tegevus

en: Add
et: Lisa

en: Configuration
et: Seadistus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Relative
et: Suhteline

en: Remove selected
et: Eemalda valitud
