Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Action
fi: Toiminto

en: Add
fi: Lisää

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Remove selected
fi: Poista valitut
