Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: List
hi: सूची

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Add
hi: जोड़ें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह
