Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: List
id: Daftar

en: Action
id: Tindakan

en: Add
id: Tambah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Remove selected
id: Hapus pilihan
