Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Add
mn: Нэмэх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
