Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Action
th: แอคชั่น

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Remove selected
th: ลบที่เลือกแล้ว
