Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Action
ar: إجراء

en: Add
ar: إضافة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Remove selected
ar: حذف المختار
