Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Action
bg: Действие

en: Add
bg: Добави

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Workflow
bg: Информационен поток
