Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Add
fr: Ajouter

en: Workflow
fr: Processus

en: Relative
fr: Relatif

en: Absolute
fr: Absolu

en: Remove selected
fr: Supprimer la sélection
