Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Remove selected
gu: પસંદ કરેલ દૂર કરો
