Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Relative
nn: Relativ
