Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Action
oc: Accion

en: Add
oc: Apondre

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Relative
oc: Relatiu
