Scheduled actions (D7) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Action
ru: Действие

en: Add
ru: Добавить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Relative
ru: Относительное

en: Absolute
ru: Абсолютный

en: Remove selected
ru: Удалить выбранное
