Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
