Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: List
de: Liste

en: Action
de: Aktion

en: Add
de: Hinzufügen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Relative
de: Relativ

en: Absolute
de: Absolut

en: Remove selected
de: Auswahl entfernen

en: Action name
de: Aktionsname
