Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: Action
fa: عملکرد

en: Add
fa: افزودن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Relative
fa: نسبی
