Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
