Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: List
it: Elenco

en: Action
it: Azione

en: Add
it: Aggiungi

en: Configuration
it: Configurazione

en: Relative
it: Relativa

en: Absolute
it: Assoluto

en: Remove selected
it: Elimina elementi selezionati
