Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: List
ja: リスト

en: Action
ja: アクション

en: Add
ja: 追加

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Relative
ja: 関連

en: Remove selected
ja: 選択したものを削除
