Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Add
ka: დამატება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
