Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add
lt: Pridėti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas
