Scheduled actions (D7) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Action
sk: Akcia

en: Add
sk: Pridať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Relative
sk: Relatívne
