Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Action
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Relative
cs: Relativní

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané
