Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Add
el: Προσθήκη

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Absolute
el: Απόλυτη
