Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: List
es: Listado

en: Action
es: Acción

en: Add
es: Agregar

en: Configuration
es: Configuración

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Relative
es: Relativo

en: Absolute
es: Absoluto

en: Remove selected
es: Eliminar seleccionados
