Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Action
hr: Akcija

en: Add
hr: Dodaj

en: Configuration
hr: Postavke

en: Workflow
hr: Tijek
