Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Action
is: Aðgerð

en: Add
is: Bæta við

en: Workflow
is: Vinnuflæði
