Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Action
ku: کردار

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
