Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Action
sl: Akcija

en: Add
sl: Dodaj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Workflow
sl: Potek dela
