Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Action
ta: செயல்

en: Add
ta: சேர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
