Scheduled actions (D7) (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Action
uk: Дія

en: Add
uk: Додати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Relative
uk: Відносний

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Remove selected
uk: Видалити вибране

en: Action name
uk: Назва дії
