Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།
