Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Action
eo: Ago

en: Add
eo: Aldonu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Workflow
eo: Laborfluo
