Scheduled actions (D7) (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Action
eu: Ekintza

en: Add
eu: Gehitu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Relative
eu: Erlatiboa
